Samsung Rehberi Bilgisayara Aktarma

 • Samsung rehber yedekleme nasıl yapılır? - Mobilge
 • Android Telefon Rehberini Bilgisayara Yedekleme
 • Samsung Galaxy S8 Rehberi Yedekleme ve Geri Yükleme
 • Samsung rehber yedekleme nasıl yapılır? - Mobilge

  Rehber ve kişiler ile ilgili ayarları buradan yapacağız. Kişiler kısmına geldikten sonra bu bölümden kişileri içe aktar/dışa aktar seçeneği ile rehber yedekleme işlemi yapacağız. Kişileri içe aktarma: Hafıza kartında ya da başka bir ortamda bulunan kişileri rehberimize eklememiz için kullanılır. Eğer ... Android akıllı telefon Rehberi yedekleme kopyalama ,Samsung rehber aktarımı, telefon rehberini bilgisayara aktarma taşımak istiyorum ,samsung telefon rehberi... Android telefonlarda rehber aktarımı için üç yöntem kullanabilirsiniz. 1. Google sync ile aktarma. 2. Rehberi vcf dosyası ile aktarma. 3. İletimerkezi mobil uygulaması ile senkronize etme. Google Sync. Andorid telefonunuzda ayarlar/hesaplar kısmından rehberinizi bağlı olan Google hesabı ile senkronize edebilirsiniz.

  Ekranı Kırık ve Kararmış Samsung Telefondan Rehber ...

  Aldığınız Rehberi Geri Yükleme. Kendi Samsung telefonunuz bozuk olduğu için almış olduğunuz yedeği görmek için başka bir Samsung telefona ihtiyacınız var. ÇOK ÖNEMLİ!!! Temin ettiğiniz Samsung telefonun rehberindeki numaraları cihazdan SIM karta yada mail adresine taşıyın yada kopyalayın. Daha sonra görünen kişiler ... Android rehber yedekleme kolay yöntem. This feature is not available right now. Please try again later. Akıllı telefonlarda, telefon rehberini yedeklemek için bazı uygulamalar ve yöntemler mevcut. Telefon rehberindeki numaralar bir çok kullanıcı için çok çok önemli olduğundan dolayı ‘’rehber...

  Android Rehber Yedeklemenin Kolay Yolları

  Eğer bir Gmail hesabınız varsa Android rehberinizi onunla senkronize etmek doğru bir seçim olacaktır. Öte yandan Android rehberi bilgisayara yedekleme istiyorsanız ve dosya yönetimi ve dosya aktarımı da dahil başka ek özellikler arayışındaysanız kullanabileceğiniz en iyi yöntem Apowersoft Telefon Yöneticisi’dir. Rehberi telefon hafızası, SIM kart veya SD kart arasında aktarma adımları, modelinize ve işletim sisteminize bağlı olarak biraz farklı olacaktır. Burada Android 8 işletim sistemli Samsung bir cihaz kulandık.

  Smart Switch | Samsung Destek TR

  Samsung telif haklarını ciddiye almaktadır. Sadece size ait olan veya aktarma hakkınız bulunan verileri aktarın. BlackBerry®, özel haklarını açıkça saklı tutan BlackBerry Limited'in markası veya tescilli ticari markasıdır. Samsung Electronics, BlackBerry Limited'e bağlı değildir, bunun tarafından desteklenmez, bundan ... Eski Telefondan Yeni Telefona Rehber Aktarma İnsanlar eski telefonlarını yenileri ile değiştirdiği zaman en çok zorlandıkları alan ise mevcut telefon rehberini yeni cep telefonuna aktarma olarak ortaya çıkıyor. Eski zamanlarda bu gibi birçok işlem insanları uğraştırır ve vakitlerini resmen çalardı.

  Android Telefonlarda Rehber Aktarma - İletiMerkezi

  İletimerkezi Destek Ekibi 2015-07-27 . Merhaba harilevob, Android telefonunuzda rehber bölümüne girdiğinizde menü tuşuna basın, gelen menüde İçer aktar / Dışa aktar düğmesine basın, bu düğmeye bastığınızda android telefonunuz size dışarı aktarma seçenekleri sunacak. SD kartından al, Kişileri dışa aktarma veya yedekleme. Bilgisayarınızı kullanarak kişileri başka bir e-posta hesabına aktarabilirsiniz. Telefonunuzda veya SIM kartınızda kayıtlı kişileri yedekleyebilirsiniz. Telefonunuzu kaybederseniz veya yeni bir telefona geçmeniz gerekirse, yedeklediğiniz bu kişileri tekrar yeni telefonunuza yükleyebilirsiniz. Kişilerinizi Google Hesabınıza ...

  Samsung Galaxy A7 2018 Rehberi Aktarma (Geri Yükleme ...

  Samsung Galaxy A7 2018 Rehberi Aktarma (Yedekleme ve Geri Yükleme) Samsung Galaxy A7 2018 rehberi aktarma ya da diğer bir deyişle rehberi yedekleme ve geri yükleme işlemi çok çok önemli ve her an ihtiyaç duyabileceğimiz bir şey. Bu yazımızda anlatacağımız şekilde rehberi yedeklediğiniz taktirde Samsung Galaxy A7 2018 telefonunuzu kaybetseniz bile rehberinizdeki kayıtlı ... Pc Studio ile bilgisayara aldım rehberi. Telefon takılı olmasada Samsung pc studio u açınca rehberi görebiliyorum. Telefon takılı olmasada Samsung pc studio u açınca rehberi görebiliyorum.

  Android Telefon Rehberini Bilgisayara Yedekleme

  Android Telefon Rehberini Bilgisayara Yedekleme. Android bir cihazdaki rehberimizi bilgisayarımıza nasıl yedekleyebiliriz? Android cihazlardaki rehberi yedeklemenin bir çok yol ve yöntemi vardır, bunlar, Google Play mağazasından indirebileceğiniz uygulamalar olabilir. iPhone'dan Android'e rehber aktarmak Apple'ın popüler akıllı telefon serisi ürünü iPhone'dan Android işletim sistemli yeni bir akıllı telefona geçiş yapan kullanıcıların herhalde ilk olarak yapmayı düşünecekleri işlemdir. Bir Google hesabına sahipseniz iPhone'dan Android'e rehber aktarmak problem değil. iPhone'dan Android'e rehber transferi için takip edebileceğiniz ...

  Samsung Galaxy Note9 Rehberi Aktarma (Geri Yükleme ...

  Samsung Galaxy Note9 Rehberi Aktarma (Yedekleme ve Geri Yükleme) Samsung Galaxy Note9 rehberi aktarma ya da diğer bir deyişle rehberi yedekleme ve geri yükleme işlemi çok çok önemli ve her an ihtiyaç duyabileceğimiz bir şey. Bu yazımızda anlatacağımız şekilde rehberi yedeklediğiniz taktirde Samsung Galaxy Note9 telefonunuzu kaybetseniz bile rehberinizdeki kayıtlı telefon ... En kolay çözüm PC'ye Samsung Note 8'den Fotoğraf Transfer kişiler, fotoğraflar, müzik, SMS, ve daha fazlasını içeren Samsung Note 8 ve bilgisayar gibi Android telefonlar arasında dosya aktarın. Yönetebilir, ihracat / ithalat sizin müzik, fotoğraf, video, rehber, SMS, Uygulamalar vs.

  Samsung Galaxy Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır? » TechWorm

  Bu yazımızda Samsung Galaxy Telefonlarda ( S3,S4,S6 v.s) “Telefon Rehberi Yedekleme” ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız. Android telefonlarda rehberi yedekleme hemen hemen aynı yöntemle yapılıyor. Samsung Galaxy telefonlarda ise arayüzleri nerdeyse aynı olduğu için yöntemimizde aynı. Rehberi yedeklemek için öncelikle Menüden REHBER yazan yeri seçin. 1- Rehber ... Fotoğrafları Android’den çıkarıp bilgisayarınıza aktarmak gerçekten kolay! Android iOS’den farklı, Android cihazınızdaki fotoğrafları USB kablo aracılığıyla doğrudan taşıyabilirsiniz. Androidden bilgisayara fotoğraf aktarma için ayrıntılı rehber aşağıda:

  Samsung Galaxy S8 Plus Rehberi Aktarma (Geri Yükleme ...

  Samsung Galaxy S8 Plus Rehberi Aktarma (Yedekleme ve Geri Yükleme) Samsung Galaxy S8 Plus rehberi aktarma ya da diğer bir deyişle rehberi yedekleme ve geri yükleme işlemi çok çok önemli ve her an ihtiyaç duyabileceğimiz bir şey. Bu yazımızda anlatacağımız şekilde rehberi yedeklediğiniz taktirde Samsung Galaxy S8 Plus telefonunuzu kaybetseniz bile rehberinizdeki kayıtlı ... Samsung akıllı telefonlarda nasıl yedekleme yapılır, nasıl yedekten dönülür, yeni telefona veri aktarımı nasıl yaparız? Tüm bu konularda bilgi edinmek için videomuzu izleyebilirsiniz. Samsung Galaxy S7 veya S7 Edge kullanıcısı iseniz, telefonun bozulması, format atma, yeni bir cihaza transfer etme, dosyaları güvenli bir yerde saklama ve diğer çeşitli nedenlerden dolayı S7 için yedek alma işlemini uygulamak isteyebilirsiniz.

  Samsung Galaxy Serisi Telefon Rehberini Bilgisayara ...

  Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Serisi cihazlarda telefon rehberinin nasıl yedeklendiği hakında detaylı bir görsel anlatım sunacağız. Galaxy Note 3 rehber yedekleme Galaxy Note 2 rehber yedekleme Galaxy Note 4 rehber yedekleme Galaxy S4 rehber yedekleme Galaxy S3 rehber yedekleme Kısacası tüm Samsung Galaxy serilerinde bu yöntem ile rehberinizi yedekleyebilirsiniz. Bu ... Android dosya transferi - Samsung Galaxy S7 dosya aktarmak için tek durak çözüm . Transfer müzik, fotoğraf, video, rehber, SMS vb bilgisayara ve onları kolayca geri ; Aktarım ve yönetmek, ithalat ihracat rehber ve SMS, deduplicate kişiler, bilgisayar ile SMS yanıt Android Manager - senin hareket eden Lifestyle yönetmek için tek durak çözüm . Sırt, müzik, fotoğraf, video, rehber, SMS vb bilgisayara ve onları kolayca geri ; Yönetmek, ihracat & rehber ve SMS almak, kişiler, SMS ile bilgisayar yanıt deduplicate

  Samsung Galaxy A70 Rehberi Aktarma | Mobil Ayarlar

  Samsung Galaxy A70 Rehberi Aktarma (Yedekleme ve Geri Yükleme) Samsung Galaxy A70 rehberi aktarma ya da diğer bir deyişle rehberi yedekleme ve geri yükleme işlemi çok çok önemli ve her an ihtiyaç duyabileceğimiz bir şey. Bu yazımızda anlatacağımız şekilde rehberi yedeklediğiniz taktirde Samsung Galaxy A70 telefonunuzu kaybetseniz bile rehberinizdeki kayıtlı telefon ... Bilgisayarınızla Android cihaz arasında dosya aktarma Fotoğrafları, müzikleri ve diğer dosyaları bilgisayarınız ile telefonunuz arasında taşımak için Google Hesabınızı veya bir USB kablosunu kullanabilirsiniz.

  Samsung Galaxy Note 10 Plus Rehberi Aktarma | Mobil Ayarlar

  Samsung Galaxy Note 10 Plus Rehberi Aktarma (Yedekleme ve Geri Yükleme) Samsung Galaxy Note 10 Plus rehberi aktarma ya da diğer bir deyişle rehberi yedekleme ve geri yükleme işlemi çok çok önemli ve her an ihtiyaç duyabileceğimiz bir şey. Bu yazımızda anlatacağımız şekilde rehberi yedeklediğiniz taktirde Samsung Galaxy Note 10 Plus telefonunuzu kaybetseniz bile rehberinizdeki ... Samsung Kies; Samsung cihazınızı kişisel bilgisayarınıza bağlayarak, Samsung cihazlarında kaydedilmiş verileri (kişiler, takvim, müzik, video, fotoğraf) yönetmek, bilgilerinizi yedeklemek, uygulama satın almak ve cihazın yazılımını güncellemek için kullanılan bir programdır. Samsung orjinal Yedekleme işlemi. Samsung için, orjinal yedekleme programı ile, cihazınızda bulunan Rehber ve diğer verileride aynı zamanda yedekleme yapmanız mümkündür. Samsung j Serisi cihaz modelleri J1, J2, J5 ve J7’de bulunan rehberinizi yedeklemek ve bilgisayara indirmekiçin aşağıdaki yönergeleri uygulayabilirsiniz ...

  Samsung j7 core rehber aktarma

  Samsung j7 : geniş hafıza. Hızlı performans. Zarif hatlar UYGULAMALI ÖRNEK VİDEO İÇİN : https://youtu.be/b-F6e0eGmiA linki tıklayınız. #samsunj7, # ... Telefon Rehberi Yeni Telefona Nasıl Taşınır telefon rehberi yedekleme telefon rehberi sim karta aktarma Android Telefonlarda Rehber Aktarma, Eski Telefondan Yeni Telefona Rehber Aktarma ... Samsung Smart Switch, Samsung Galaxy telefon kullanıcıları için yazılım yükleme - güncelleme, veri yedekleme, hızlı veri aktarma programı.. Eski telefondan yeni telefona veri aktarma, telefonun tüm içeriğini (rehber, mesajlar, notlar, fotoğraf ve videolar ve diğer) bilgisayara yedekleme, kişiler ve takvim için cihazlar arası veri senkronizasyonu, yazılım güncellemesi ...

  Samsung Galaxy S8 Rehberi Yedekleme ve Geri Yükleme

  Samsung Galaxy S8 Rehberi Yedekleme ve Geri Yükleme Yöntemleri. Samsung Galaxy S8 telefonunuzda rehberi yedeklerken veya rehberi geri yüklerken kullanabileceğiniz birden fazla yöntem var. Bunlar Smart Switch uygulamasını kullanma, Kies programını kullanma, telefon ayarları yöntemi ve e-posta adresini kullanma. Kişileri dışa aktarma Başka bir e-posta hesabına ekleyeceğiniz kişileri öncelikle bir CSV veya vCard dosyası olarak indirin. Depolama alanında yer açmak için öncelikle kişileri dışa aktarın, sonra da ihtiyaç duymadığınız kişileri silin. Samsung Galaxy A7 2017 Yedekleme Bildiğiniz gibi daha önceden en çok kullandığımız elektronik cihazların başında bilgisayarlar gelmekteydi. Android ve İos işletim sistemlerinin çıkışından sonra ise bu durum biraz daha değişti ve akıllı telefonlar, tabletler bu durumu devraldı diyebiliriz. Artık neredeyse herkesin bir akıllı telefonu var ve genelde internet ...

  Samsung Galaxy S6 Rehberi Yedekleme Nasıl Yapılır?

  Samsung Galaxy S6 Telefondan Sim Karta Numaraları Kopyalama. Eğer Samsung Galaxy S6 telefonunuzdaki numaraları Sim kartınıza kopyalama istiyorsanız bunun için; 1 – “Menü > Kişiler > DAHA” yolunu izleyin. 2 – Çıkan seçenekler arasından “Ayarlar” seçeneğine dokunun. 4 – Sonraki ekran “İÇERİ AKTAR” butonuna ve sonrasında ise numaraları kopyalacağınız yer olan “Sim Kartı” seçeneğine dokunun. 5 – Eğer telefona kopyalamak istiyorsanız sonraki ekranda “Cihaz” seçeneğine dokunun.Ama Gmail hesabınıza kopyalamak istiyorsanız o zaman sonraki ekranda Gmail adresi seçeneğine dokunun. Rehberi taşımanın farklı yolları var. Ancak biz bu kez iPhone'lardaki kişileri iCloud üzerinden Android'e taşımayı anlatacağız.. Yedekleme #1. Öncelikle iPhone'unuzun iCloud'a yedekleme yaptığından emin olmanız gerekiyor.Yedekleme tamamen bittiğinde aslında kişileri taşımaya hazır hale geliyorsunuz.

  Samsung Telefonlarda Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır ...

  Samsung Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır? Bu noktada ilk olarak yedekleme yapacağımız rehbere giriş yapmamız gerekiyor. Rehber yedekleme işlemine geçmeden önce rehberinize giriş yaptıktan sonra ise şimdi telefonunuzdan menü tuşuna basmanız gerekiyor. Android Telefonlarda Rehberi SIM Karta Yedekleme Telefonun kaybolması, bozulması veya format atılması gidi durumlarda rehberde bulunan yedeğinin olması telefon sahibi için ciddi problem olur. O yüzden telefon rehberinin yedeklenmesi önemli. Rehberinizde 250’de daha az kişi kayıtlıysa en akıllıca yöntemlerden bir… iCloud Fotoğrafları ile iPhone, iPad, iPod touch, Mac veya Apple TV'deki fotoğraf ve videolarınıza iCloud.com'dan ve hatta PC'nizden erişebilirsiniz. Son çektiğiniz fotoğraf ve videolar iCloud Fotoğrafları'na otomatik olarak eklenir ve yaptığınız değişiklik veya düzenlemeler tüm aygıtlarınızda her zaman güncel tutulur.*

  samsung s7 rehber yedekleme | NoktaYardım

  Samsung telefonunuzda rehber yedeklemesi ... Yapılır android rehberi kişileri yedekleme Rehber Yedekleme samsung rehber yedekleme samsung rehberi sim karta kopyalama samsung telefondan telefona rehber aktarma. Paylaş 0. Tweetle 0. Paylaş 0. Paylaş. Paylaş. Önceki Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge ekran görüntüsü nasıl alınır? Sonraki Telefon Rehberini Gmail’e Yedekleme. Yazar ... Kişi ekleme, taşıma veya içe aktarma Google Kişiler'i kullanarak ad, e-posta adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kaydedebilirsiniz. Google Hesabınıza kaydedilen kişiler, Google Kişiler ve tüm Android cihazlarınızla senkronize edilir.

  Samsung (Android) Rehber Yedekleme (Rehberi İçe veya Dışa ...

  Samsung (Android) Telefonlarda Rehber Aktarma (Kopyalama-Taşıma) Samsung, gerek veriler olsun gerekse rehber olsun bunları yedeklemek ve geri yüklemek konusunda kullanıcılarına son derece yardımcı oluyor. Bunun için programları dahi var. Bizler bu yazımızda Samsung marka telefon ve tabletlerde hem rehberi hemde verilerinizi nasıl ... Kişi ekleme, taşıma veya içe aktarma Google Kişiler'i kullanarak ad, e-posta adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kaydedebilirsiniz. Google Hesabınıza kaydedilen kişiler, Google Kişiler ve tüm Android cihazlarınızla senkronize edilir.

  Samsung Aygıtlarından Bilgisayara Fotoğraf Aktarma ...

  Cep telefonundan bilgisayara fotoğraf aktarma işlemi, teknolojinin daha ileri boyutlara taşınmasıyla çok daha farklı boyutlara geldi. Bluetooth, WiFi, mobil uygulamalar vs… çeşitli şekillerle herhangi bir kabloya ihtiyaç duyulmadan yapılabilen cep telefonundan bilgisayara fotoğraf aktarmayı, bu yazımızda baştan sona tüm şekilleriyle sizin için anlattık. Samsung ... Bu yedek rehberi şuan gmail hesabınızın kişiler bölümüne yükleyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi android telefonlarda rehber yedeği alma ve rehber yedeğini tekrar telefona yükleme imkanı İphone telefonlara nazaran daha kolay. Telefon yedeğini gmail hesabına aktarma. Contacts.google.com adresine gidin ve hesabınıza giriş yapın. İphone Telefon Rehberi Yedekleme Merhabalar sevgili iphone kullanıcıları 🙂 Telefonunuz arızalı olabilir yada satmak isteyebilirsiniz bunun gibi bir çok sebepten dolayı telefon rehberinizi yedeklemek istiyorsunuz! Bunun için ne yapmanız gerekiyor adım adım resimler ile anlatmaya çalışacağız.  Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Serisi cihazlarda telefon rehberinin nasıl yedeklendiği hakında detaylı bir görsel anlatım sunacağız. Galaxy Note 3 rehber yedekleme Galaxy Note 2 rehber yedekleme Galaxy Note 4 rehber yedekleme Galaxy S4 rehber yedekleme Galaxy S3 rehber yedekleme Kısacası tüm Samsung Galaxy serilerinde bu yöntem ile rehberinizi yedekleyebilirsiniz. Bu . Samsung Galaxy Note 10 Plus Rehberi Aktarma (Yedekleme ve Geri Yükleme) Samsung Galaxy Note 10 Plus rehberi aktarma ya da diğer bir deyişle rehberi yedekleme ve geri yükleme işlemi çok çok önemli ve her an ihtiyaç duyabileceğimiz bir şey. Bu yazımızda anlatacağımız şekilde rehberi yedeklediğiniz taktirde Samsung Galaxy Note 10 Plus telefonunuzu kaybetseniz bile rehberinizdeki . Samsung j7 : geniş hafıza. Hızlı performans. Zarif hatlar UYGULAMALI ÖRNEK VİDEO İÇİN : https://youtu.be/b-F6e0eGmiA linki tıklayınız. #samsunj7, # . Samsung Galaxy S8 Plus Rehberi Aktarma (Yedekleme ve Geri Yükleme) Samsung Galaxy S8 Plus rehberi aktarma ya da diğer bir deyişle rehberi yedekleme ve geri yükleme işlemi çok çok önemli ve her an ihtiyaç duyabileceğimiz bir şey. Bu yazımızda anlatacağımız şekilde rehberi yedeklediğiniz taktirde Samsung Galaxy S8 Plus telefonunuzu kaybetseniz bile rehberinizdeki kayıtlı . Rehber ve kişiler ile ilgili ayarları buradan yapacağız. Kişiler kısmına geldikten sonra bu bölümden kişileri içe aktar/dışa aktar seçeneği ile rehber yedekleme işlemi yapacağız. Kişileri içe aktarma: Hafıza kartında ya da başka bir ortamda bulunan kişileri rehberimize eklememiz için kullanılır. Eğer . Cep telefonundan bilgisayara fotoğraf aktarma işlemi, teknolojinin daha ileri boyutlara taşınmasıyla çok daha farklı boyutlara geldi. Bluetooth, WiFi, mobil uygulamalar vs… çeşitli şekillerle herhangi bir kabloya ihtiyaç duyulmadan yapılabilen cep telefonundan bilgisayara fotoğraf aktarmayı, bu yazımızda baştan sona tüm şekilleriyle sizin için anlattık. Samsung . Aldığınız Rehberi Geri Yükleme. Kendi Samsung telefonunuz bozuk olduğu için almış olduğunuz yedeği görmek için başka bir Samsung telefona ihtiyacınız var. ÇOK ÖNEMLİ!!! Temin ettiğiniz Samsung telefonun rehberindeki numaraları cihazdan SIM karta yada mail adresine taşıyın yada kopyalayın. Daha sonra görünen kişiler . Line messenger block user on iphone. Samsung Galaxy S8 Rehberi Yedekleme ve Geri Yükleme Yöntemleri. Samsung Galaxy S8 telefonunuzda rehberi yedeklerken veya rehberi geri yüklerken kullanabileceğiniz birden fazla yöntem var. Bunlar Smart Switch uygulamasını kullanma, Kies programını kullanma, telefon ayarları yöntemi ve e-posta adresini kullanma. Samsung Galaxy S6 Telefondan Sim Karta Numaraları Kopyalama. Eğer Samsung Galaxy S6 telefonunuzdaki numaraları Sim kartınıza kopyalama istiyorsanız bunun için; 1 – “Menü > Kişiler > DAHA” yolunu izleyin. 2 – Çıkan seçenekler arasından “Ayarlar” seçeneğine dokunun. Bicycle iphone speakers. Samsung Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır? Bu noktada ilk olarak yedekleme yapacağımız rehbere giriş yapmamız gerekiyor. Rehber yedekleme işlemine geçmeden önce rehberinize giriş yaptıktan sonra ise şimdi telefonunuzdan menü tuşuna basmanız gerekiyor. Bu yazımızda Samsung Galaxy Telefonlarda ( S3,S4,S6 v.s) “Telefon Rehberi Yedekleme” ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız. Android telefonlarda rehberi yedekleme hemen hemen aynı yöntemle yapılıyor. Samsung Galaxy telefonlarda ise arayüzleri nerdeyse aynı olduğu için yöntemimizde aynı. Rehberi yedeklemek için öncelikle Menüden REHBER yazan yeri seçin. 1- Rehber . Boutique in heaven itunes store.

  693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723